Teknoloji

Oppo, UEFA’nın resmi sponsoru oldu

Bu anlaşma kapsamında Şampiyonlar Ligi gibi UEFA organizasyonları sırasında markanın reklamı yapılacak.

Oppo, UEFA’nın resmi sponsoru oldu
21-07-2022 10:03
Google News
Oppo, UEFA’nın resmi sponsoru oldu Oppo, UEFA’nın resmi sponsoru oldu Bu anlaşma kapsamında Şampiyonlar Ligi gibi UEFA organizasyonları sırasında markanın reklamı yapılacak. 21.07.2022 09:51
Haber Kaynağı: Donanım Günlüğü

A A Abone ol Google News'de Paylaş FlipBoard'da Paylaş Haber devam ediyor Haberin devamı Haber devam ediyor Haberin devamı

Çin’in önde gelen telefon üreticilerinden Oppo, Avrupa pazarının kendisi için oldukça önemli olduğunu gösteren bir sponsorluk anlaşmasına imza attı. Çinli telefon üreticisi, Avrupa Futbol Federasyonu UEFA’nın resmi sponsoru oldu.

Hatırlarsanız UEFA tarafından düzenlenen Şampiyonlar Ligi maçlarının televizyondaki yayınları öncesi MasterCard ve PlayStation gibi markaların reklamları dönüyor. Bu sponsorluk kapsamında Oppo da Şampiyonlar Ligi sırasında reklamı dönen markalardan biri olacak. Özellikle futbola meraklı olanların adeta aklına kazınacak kadar çok karşısına çıkan bu maç öncesi reklamlar arasına girmek için Oppo için oldukça önemli bir promosyon olacaktır. Özellikle Şampiyonlar Ligi’nin sıkı şekilde takip edildiği Avrupa ülkelerinde.

Üstelik bu sponsorluk kapsamında Oppo reklamları sadece Şampiyonlar Ligi maçlarında değil, UEFA tarafından düzenlenen diğer organizasyonlarda ve müsabakalarda da gösterilecek. Çinli telefon üreticisi ile UEFA arasındaki bu sponsorluk anlaşması önümüzdeki iki sezon geçerli olacak.

Çinli telefon üreticisinin reklamı Şampiyonlar Ligi, Süper Kupa ve Futsal Şampiyonlar Ligi gibi popüler turnuvaların internet sitesine de eklenecek. Aynı zamanda bu turnuvaların müsabakalarına ev sahipliği yapan stadyumlarda da markanın afişleri yer alacak.

Çinli telefon üreticisi, daha önce de Wimbledon ve Roland-Garros tenis turnuvaları ile benzer sponsorluk anlaşmalarına imza atmıştı. Bu anlaşma şirketin Çin dışında da namını duyurmaya büyük önem verdiğinin bir göstergesi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler