Politika

AK Partili Canbey: Cumhur İttifakı’nın yükselişinden korkmayın

Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Mustafa Canbey, AK Parti Balya İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Canbey ziyaretinde afişlerini yırtan muhalefete tepki gösterdi.

AK Partili Canbey: Cumhur İttifakı’nın yükselişinden korkmayın
11-05-2023 21:41
Google News

Seçim çalışması kapsamında Balya ilçesine giden Balıkesir Milletvekili ve AK Parti Balıkesir Milletvekili adayı Dr. Mustafa Canbey, AK Parti Balya İlçe Başkanlığını ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Milletvekili Canbey, son günlerde Balıkesir’de “Kılıçdaroğlu Gönüllüleri” isimli bir grubun afişleri yırttığını söyledi. Milletvekili Canbey; “14 Mayıs zaferi yaklaştıkça şimdiden sinirleri bozulan muhalefet, afişlerimize saldırmaya başladı. Korkuyorlar, yükselişimizi hazmedemedikleri için saldırıyorlar.” dedi.Afişleri yırtanlardan hukuk önünde şikayetçi olduklarını söyleyen Milletvekili Canbey; “Demokrasi’nin hakemi de hakimi de millettir! Millet ne derse kabulümüzdür. Ancak birileri milletten değil, karanlık odaklardan emir aldıkları için 14 Mayıs seçimlerinin sonuçlarından şimdiden korkuyorlar. Bu sebeple Balıkesir’deki afişlerimizi yırtıyorlar. Araştırdık. Yapanların ‘Kılıçdaroğlu Gönüllüleri’ adında bir grubun yaptığını öğrendik. Hukuk önünde şikayetçi olduk. Bu hazımsızlara da en güzel cevabı 14 Mayıs günü milletimiz verecektir. Buna tüm yüreğimizle inanıyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: HABER7.COM

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Karikatürler